İnternet Reklam Paketleri

İnternet Reklam Paketleri

Başlangıcın zor olduğunu farkındayız

Binlerce seçeneğin ve parametrenin olduğu web tasarım ve internet reklamcılık dünyasında doğru kararı vermenin ve doğru başlangıçı yapmanın gerçekten zor olduğunu farkındayız. Bu yüzden çözümlerimizi paketler halinde sunuyoruz.


En ekonomik web tasarım çözümünden en profesyoneline geniş bir seçenekler havuzundan artık seçiminizi yapabilir ve web dünyasına adım atabilirsiniz. En ekonomik çözümlerimiz dahi kurumsal bir web sitesinden olan beklentileri maksimum karşılayacak düzeydedir.

Lite Paketler

Web dünyasına adım atmak isteyen işletmeler için hazırlanmış bu başlangıç web tasarım paketimiz; anasayfa, hakkımızda, ürünlerimiz ( hizmetlerimiz, makina parkımız vb. ) iletişim veya sizin belirleyeceğiniz bir ekstra sayfadan meydana gelmektedir. Hazır web tasarım paketlerimizin en hesaplısı olan bu çözümümüz bir işletmenin kurumsal web sitesinden beklentileri tamamen karşılar. Dört sayfadan oluşan hazır site paketimiz kampanyalı olup hosting ve domain ücretleri de dahildir.

Ticari Paketler

Bir diğer başlangıç paketimiz olan ticari web site paketimiz lite paketten farklı olarak 5 web sayfası tasarımı içermektedir. Ayrıca bu web tasarım paketimizde sizin belirleyeceğiniz bir sayfada animasyonlar kullanılarak daha dinamik bir görünüm sağlanacak, verdiğiniz görseller ve fotoğraflarda düzenlemeler yapılacak ve metinleriniz düzenlenecektir. Ayrıca SEO çalışmanız da yapılacaktır. Profesyonel duruşa sahip ideal bir hazır site paketidir.

Kobi Paketleri

Orta büyüklükte bir işletmeyi kurumsal olarak temsil edebilecek olan bu hazır web sitesi paketimiz 10 sayfa web tasarımı içermektedir. Ayrıca başlangıç paketlerinden farklı olarak kurumunuzun yapısını gösterecek bir fotoğraf çekim çalışması yapılarak tasarımınız zenginleştirilecektir. Paketimiz logo çalışması ve SEO çalışmalarını da kapsamaktadır. Web dünyasına güçlü bir giriş yapmak isteyen KOBİ ve işletmeler için en uygun web tasarım paketimizdir.

E-ticaret paketleri

Kurumsal web sitesinin yanında kapsamlı bir ürünler sitesini de içeren iki web sitesinden oluşmuş bu paket dinamik KOBİ ve işletmelerin birinci tercihi olacaktır. Satışa yönelik sitenin tasarımı haricinde 5 sayfalık bir kurumsal tanıtım sitesi de senkronize olarak hazırlanır, kurumsal siteniz için fotoğraf çekimleri, logo ve kurumsal kimlik çalışması da yapılarak yapısı güçlendirilir. Ayrıca web site paketimizin hosting seçeneği PHP veya ASP & .net desteği ve DBASE içermektedir. Tüm diğer paketlerimizde olduğu gibi domain ve hosting temini vb. tüm detaylar Asilnet tarafından çözümlenerek siteniz yayına alınır.

Portal Projeleri

En kapsamlı hazır web site paketimiz olan portal paketleri 20 web sayfası tasarımı içermektedir. Rekabetin yoğun yaşandığı sektörlerde faaliyet gösteren KOBİ ve işletmeler için hazırlanmış paketimiz ayrıntılı bir kurumsal kimlik çalışması içermektedir. Web tasarımın tüm görselleri hazırlanarak detaylı bir fotoğraf çekim çalışması da yapılmaktadır. Diğer paketlerimizden en büyük farkı kapsamlı bir sektörel metin çalışması yapılmasıdır. Bu size arama motorları sıralamasında avantaj sağlayacağı gibi sektörel prestijinizi de arttıracaktır. Site tasarımı bunların haricinde kuruma özel logo ve ikonlar, çeşitli animasyon ve illustrasyonlar içeren oldukça geniş içerikli bir tasarım paketidir. Admin paneli ekleme ve yazılım entegrasyonu opsiyoneldir.

İnternet Reklam Paketleri

Bu hizmetimizde internet ilk sayfa olanız için yaptığımız reklam politikasıdır. Tamamen sizin kontrolünüzde olan bu paket ister bütceyi artırabilir isterseniz çoğaltabilir ve dilediğinizde durdurabilirsiniz. Googlede ilk sırada çıkmak, instagram spornsor reklamları, facebook sponsor reklamları gibi alanlarda firmanızı önce tutmak ve yeni müşteriler kazandırmak için burdayız.

 

.